مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي آذربايجان شرقي رئیس مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی: من به تودیع اعتقادی ندارم چرا كه هیچگاه زحمات هیچ همكاری فراموش نخواهد نشد
دوشنبه, 22 مهر 1398

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبيعي آذربایجان شرقی

  • ساعت : ۹:۵۵:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 78
  • کد خبر : ۱۱۵۸۶۱
رئیس مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی: من به تودیع اعتقادی ندارم چرا كه هیچگاه زحمات هیچ همكاری فراموش نخواهد نشد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی با حضور دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز و اعضای شورای هماهنگی مرکز، جلسه شورای هماهنگی در مرکز تحقیقات خسروشاه برگزار گردید.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر برگزاری جلسه شورای هماهنگی در اول هرماه گفت: جلسه بعدی با حضور تمام کارکنان مرکز در پردیس سعید آباد برگزار خواهد شد.

وی همچنین تاکید نمود: جلسات هماهنگی مدیران اول هر ماه باید انجام پذیرد و جلسه مشورتی با  شرکت کلیه همکاران هر سه ماه یکبار در پردیس سعید آباد با حضور مدیران وپاسخ گویی به مشکلات همکاران برگزار گردد.

دکتر احمد بایبوردی در ادامه با اشاره به تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مرکز اظهار داشت: ما به همفکری نیاز داریم و از مجموعه کسانی که به عنوان مدیر در خدمتشان بوده ایم همیشه از همفکری آنها استفاده خواهیم کرد. من به تودیع اعتقادی ندارم چرا که هیچگاه زحمات هیچ همکاری فراموش نخواهد نشد.

وی ادامه داد: مشورت کردن از باورهای بنده است و مشورت گرفتن از افراد خوش نیت به مجموعه همیشه کارساز است و از تمام افراد پیشکسوت و صاحب نظر در تمام موارد استفاده خواهیم کرد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در ادامه از زحمات مهندس محمدی قدردانی و برای مهندس احمدی آرزوی موفقیت نمود و خواستار هماهنگی بیشتر با امورمالی، طرح و برنامه و شفاف سازی در بحثهای مالی و کارپردازی شد.

دکتر احمد بایبوردی در پایان سخنان خود حرکتی نو انجام داد و اظهار داشت: اطلاع رسانی گردد تا هر یک از همکارانی که در خود توان مدیریت پردیس سعید آباد را دارند برنامه عملیاتی خود را ارائه نمایند تا از توان همکاران استفاده نماییم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین آرمان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز با بیان این مطلب که همکاران عضو شورای هماهنگی در سطوح مختلف تصمیم گیر و تصمیم ساز هستند، عناوین تصمیم گیری از نگاه دین بیان داشت: اولین مورد در تصمیم گیری کسب اطلاعات است باید در چیزی که علم نداریم وارد آن نشویم، دومین مورد مشورت در تصمیم گیری و سومین تدبر اندیشه و چهار یافتن بهترین راه و پنجمین مورد حفظ جهت در تصمیم گیری و بعد کیفیت تصمیم گیری و سپس قاطعیت در تصمیم گیری و آخرین مورد توکل در تصمیم گیری می باشد.

در ادامه هریک از اعضای شورای هماهنگی نظرات خود را در مورد مسائل مطروحه بیان داشتند.

شایان ذکر است در پایان جلسه از زحمات مهندس محمدی با اهداء لوح سپاس و هدیه ای قدردانی و حکم انتصاب مهندس احمدی  در پست معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مرکز به وی ابلاغ شد.

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها